Twoja własna toplista
TopLista.pl  | oferta  | nowości  | regulamin  | administracja  | nowa toplista  | F.A.Q.  | demo  | kontakt  | sprawdź adres

Nowości w serwisie

25-04-2008 - Upiększ swoją toplistę!


Zgodnie z oczekiwaniami naszych użytkowników całkowicie przebudowaliśmy zarządzanie wyglądem toplisty. Wprowadziliśmy nowe skórki a także liczne funkcje pozwalające na zapisywanie i ładowanie skórek własnych a także z innych toplist. Zaloguj się do panelu administracyjnego swojej toplisty i upiększ ją!
więcej o skórkach

Więcej nowości:
 • Szersze strony panelu administracyjnego
 • Usprawnione wybieranie czcionek
 • Nowe znaczki "spadek", "wzrost", "bez zmian" do wyboru
 • Informacja na zakładce o ilości stron w poczekalni
 • Zmienne warunkowe - opisy zmiennych toplisty

07-04-2008 - Wiersz tabelki bez banera


Od dzisiaj w panelu administracyjnym, w zakładce "wygląd", sekcja "szablony" znajduje się dodatkowy szablon "Wiersz tabelki bez banera". Teraz można zdefiniować odrębny wygląd dla wierszy z banerem i bez banera.

03-04-2008 - Odświeżone szczegoly.php


Standardowy szablon strony ze szczegółami strony zapisanej do toplisty został odświeżony. Jest teraz zgodny z XHTML Transitional. Szablony szczegółów we wszystkich toplistach zostały zaktualizowane.

02-04-2008 - Odświeżone formularze dodawania/edycji stron w toplistach


Wprowadziliśmy nowe szablony stron z formularzami dodania/edycji stron. Teraz generowany jest kod bez użycia tagów <TABLE>, zgodny ze standardem XHTML Transitional. Dzięki temu łatwiej będzie modyfikować wygląd tych formularzy. W niedługim czasie pojawią się nowe, atrakcyjne szablony dla stron z rankingami.

10-03-2008 - Linki bezpośrednie


Od dzisiaj linki do stron znajdujących się w rankingach są linkami bezpośrednimi, nie ma już linków w postaci adrestoplisty.pl/wy.pww=loginstrony. Dzięki tej zmianie strony będą lepiej indeksowane przez wyszukiwarki.

25-02-2008 - Wyszukiwarki w toplistach


Wprowadziliśmy możliwość wstawienia wyszukiwarki stron dodanych do toplisty dostępnej dla odwiedzających każdą toplistę.

05-10-2007 - Nowe domeny


Od dzisiaj dostępne są dwie nowe domeny dla nowych toplist - listastron.pl i listastron.com.
Zapraszamy do tworzenia nowych toplist!

20-05-2006 - Kody specjalne


Kody specjalne pozwalają na przejęcie wielu toplist za pomocą jednej płatności. Oszczędza się dzięki temu czas i pieniądze ponieważ pakiet kodów kosztuje mniej niż kosztowałyby osobne przejęcia.

04-05-2006 - Nowe formy płatności


Od teraz konta TopLista Advanced i TopLista Professional można wykupywać i przedłużać używając wygodnych form płatności on-line. Dotyczy to również przejmowania toplist. Płatności obsługuje firma Allpay.pl.

01-09-2004 - Nowe funkcje


 1. Możliwość pominięcia w rankingu stron, które nie miały wejść od określonej ilości dni. Można teraz łatwo wyeliminować nieaktywne strony. (dostępne w zakładce "konfiguracja")
 2. Możliwość wyświetlania linka do "szczegółów" - dodatkowej podstrony, na której odwiedzający toplistę mogą znaleźć wszystkie dane o stronie, a właściciel strony znajdzie kod który powinien na nią wstawić (w zakładce "wygląd").
 3. Podstrona z regulaminem toplisty.
 4. Możliwość łatwego dodania kodu do wstawienia na stronę do treści mailingu do webmasterów - wystarczy jedno kliknięcie myszką (mailing można wysłać po zalogowaniu się do panelu administracyjnego w zakładce "administracja").
 5. Możliwość wstawienia na toplistę zmiennej <!-- DATA NASTEPNEGO RESETU --> - nie trzeba ręcznie wstawiać daty następnego resetu (działa jeśli jest włączona opcja automatycznego resetu).
 6. Podstrona "napisz.php" - umożliwia wysyłanie wiadomości do właściciela toplisty bez ujawniania jego adresu e-mail. (w kontach Advanced i Pro standardowo aktywne).
 7. Możliwość wyboru drugiego kryterium sortowania stron w rankingu, które jest używane kiedy wg pierwszego kryterium strony zajmują tą samą pozycję (dla kont Advanced i Pro).
 8. Możliwość wyświetlania znaczka "new" w spisie stron przez wybraną ilość dni od dodania strony (dla kont Advanced i Pro).
 9. Możliwość wyświetlania symbolu zmiany pozycji strony (strzałek) w rankingu. Zmiana pozycji liczy się od ostatniego resetu. (dla kont Advanced i Pro).

04-09-2003 - Recycling toplist


Zgodnie z regulaminem serwisu, toplisty porzucone mogą zostać przekazane innym webmasterom. Jeśli webmaster danej toplisty nie loguje się do panelu administracyjnego przez 3 miesiące i nie reaguje na e-maile ostrzegawcze, toplista trafia na listę "do odzysku". Znajdziesz ją tutaj.

06-04-2003 - Nowości, nowości, nowości!


Serwis TopLista.pl ma już ponad 2 lata. Od tego czasu otrzymaliśmy od Was mnóstwo sugestii i życzeń co do nowych opcji w toplistach. Nadszedł czas by je wprowadzić w życie. Oto pełna lista zmian i nowości:
 1. Poczekalnia stron - Poczekalnia to miejsce gdzie trafiają nowo dodane strony. W topliście znajdą się dopiero kiedy zostaną zaakceptowane przez jej prowadzącego. Dzięki tej opcji uniknąć można dodawania stron niezgodnych z tematyką toplisty lub takich, na których nie ma umieszczonego buttona toplisty.
 2. Potwierdzanie wejść - strona wejściowa - Przed wejściem na toplistę z danej strony gość zostaje przeniesiony na stronę wejściową i zapytany czy chce wejść na toplistę. Dzięki tej opcji z łatwością wykryjesz, która strona próbuje stosować niedozwolone metody nabijania głosów (pomogą Ci w tym statystyki wejść/wyjść).
 3. Statystyki odwiedzin - Do dyspozycji są codziennie aktualizowane statystyki odwiedzin Twojej toplisty a na nich: wykresy, tabelki, strony przysyłające ruch, zapytania z wyszukiwarek itp.
 4. Statystyki wejść/wyjść - Możesz zbadać aktywność swojej toplisty, czy generuje więcej wyjść niż wejść, jakie strony mają najwięcej nie zaliczonych wejść itp.
 5. Edycja stron z formularzami dodania i edycji strony - Ustal ich wygląd według własnego upodobania!
 6. Podział tabelki toplisty - Możesz ustalić, że co X pozycji w tabelce następuje przerwa, którą możesz dowolnie zagospodarować.
 7. Podział toplisty na podstrony - Jeśli Twoja toplista jest duża, możesz podzielić ją na podstrony.
 8. Ograniczenie liczby opisów w tabelce - Skróci to czas ładowania toplisty i wyróżni lepsze strony.
 9. Ustalanie i kontrola wielkości banerów - Nigdy więcej ogromnych obrazków zniekształcających Twoją toplistę!
 10. Możliwość wyłączenia resetowania - Jeśli tego sobie nie życzysz.
 11. Możliwość ustalenia czasu między głosami - Jeśli 24h Tobie nie odpowiadają.
 12. Ustalenie długości opisu strony - Dostosuj tę wielkość do swojej wizji toplisty.
 13. Więcej zmiennych w szablonach - Możesz umieścić na swojej topliście informacje o ilości wejść/wyjść danego dnia, w sumie, dnia poprzedniego itp. (więcej informacji o zmiennych)
 14. Możliwość stosowania zmiennych w mailingach - Możesz wysłać każdemu webmasterowi kod jego buttona.
 15. Stylowe Buttony - Znacznie szybciej się ładują, łatwo je można zmodyfikować. Wypróbuj!
 16. Zmiany w edycji strony (dla webmasterów stron) - Webmaster danej strony po zalogowaniu się do edycji otrzyma kod do wstawienia a także będzie mógł usunąć swoją stronę.
 17. Szybkie akcje w panelu administracyjnym - Usuń, zablokuj, odblokuj, edytuj, przypomnij kod. viagra
 18. Identyfikator unikalny tylko dla danej toplisty - Od teraz webmaster może wybrać dla swojej strony identyfikator unikalny tylko w danej topliście (a nie we wszystkich).
 19. System ocen stron - Po uruchomieniu tej opcji goście będą mogli oceniać strony, z których wchodzą na toplistę a Ty możesz je prezentować w tabelce.
 20. Opisy i słowa kluczowe dla toplist - Te informacje potrzebne będą do wyszukiwarki, którą planujemy uruchomić. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć Twoją toplistę! Opisy także pojawią się w katalogu stron.
 21. Ułatwione logowanie do panelu administracyjnego - teraz trzeba podać cały adres toplisty w formularzu (a nie identyfikator i domenę osobno).
 22. Zmiana szaty graficznej serwisu - Mamy nadzieję, że nowy wygląd serwisu będzie się Wam podobał a także wpłynie pozytywnie na wygodę w administracji toplistami.
 23. Optymalizacja kodu toplist - skrócenie czasu ładowania - Teraz kod każdej toplisty jest optymalizowany, dzięki czemu strony zajmują mniej miejsca (przy takim samym wyglądzie) i wczytują się szybciej. Ver 2.5. Copyright © Toplista.pl 2001-2024   polityka prywatności